| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| نمایش | نشانگرهای LCD یا LED اختیاری |
| زبان برنامه نویسی | منطق نردبان، نمودار بلوک تابع، متن ساختاریافته |
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| نوع خروجی | رله |
| رنگ | عادی |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
| نقاط ورودی | 36DI |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| مجموع امتیازها | 60 امتیاز |
|---|---|
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| قیمت واقعی | مذاکره شده |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| تعداد_ورودی ها | 14 |
| گارانتی | 1 تا 3 سال |
|---|---|
| نوع نصب | پانل نصب شده، رک نصب شده |
| محدوده رطوبت | 5% تا 95% غیر متراکم |
| نوع ورودی | ورودی دیجیتال، ورودی آنالوگ |
| مدت گارانتی | 1 تا 3 سال |
| حافظه_ظرفیت | 125 کیلوبایت |
|---|---|
| قسمت شماره | 750-466 |
| وزن | 0.5 کیلوگرم |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نقاط ورودی | 28 |
| رنگ | عادی |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
| نقاط ورودی | 36DI |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |