| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Wyświetlacz | Opcjonalne wskaźniki LCD lub LED |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Kolor | Normalna |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Punkty wejściowe | 36DI |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| pobór energii | 5W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Suma punktów | 60 punktów. |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Liczba_wejść | 14 |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Typ instalacji | Montaż na panelu, montaż w stojaku |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Pojemność_pamięci | 125 kB |
|---|---|
| Nr części | 750-466 |
| Waga | 0,5 kg |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Punkty wejściowe | 28 |
| Kolor | Normalna |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Punkty wejściowe | 36DI |
| Typ części | Sysmac CPM2A |