| Moc znamionowa | 2000 W |
|---|---|
| Wymiary | 200 mm x 100 mm x 150 mm |
| Model | SSDSC2KG480G801 |
| Typ informacji zwrotnej | Enkoder, rezolwer, czujniki Halla |
| Warunki | 100% oryginału |
| Nr artykułu | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Zapłata | TT |
| Temperatura robocza | -20°C do 80°C |
| Nazwa produktu | Silnik serwo |
| Przeciążalność | Mocny |
| Typ | Elektromechaniczny |
|---|---|
| Zakres momentu obrotowego | 0,1 Nm do 500 Nm |
| Speedrange | 0 do 6000 obr./min |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Urządzenie zwrotne | Koder/rezolwer |
| Moc znamionowa | 2000 W |
|---|---|
| Tryb sterowania | Pozycja/Prędkość/Moment obrotowy |
| Regulowany zakres prędkości | 1:1000 (V/C) |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Napięcie prądu przemiennego | 208-230 / 240 V, 220/380 V, 60 V, 220 V AC |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 5 W do 50 W |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 5 W do 50 W |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 5 W do 50 W |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 5 W do 50 W |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Czas reagowania | 1 ms do 10 ms |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Łączność | Zdalny monitoring i kontrola |