| Güç Değeri | 2000W |
|---|---|
| Boyutlar | 200 mm x 100 mm x 150 mm |
| Modeli | SSDSC2KG480G801 |
| Geri bildirim türü | Kodlayıcı, Çözücü, Hall sensörleri |
| Koşullar | Kontrplak durumda |
| Ürün No | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Ödeme | TT |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Ürün adı | Servo Motorlu |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Güçlü |
| Tip | Elektromekanik |
|---|---|
| Tork aralığı | 0,1 Nm ila 500 Nm |
| Hız aralığı | 0 ila 6000 RPM |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Geri bildirim cihazı | Kodlayıcı/Çözücü |
| Güç Değeri | 2000W |
|---|---|
| Kontrol modu | Pozisyon/Hız/Tork |
| Ayarlanabilir hız aralığı | 1:1000 (V/C) |
| Sertifikalar | CE, RoHS |
| Alternatif Gerilim | 208-230 / 240V,220/380V,60V,AC220V |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Güç tüketimi | Modele göre değişir; genellikle 5W ila 50W |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Güç tüketimi | Modele göre değişir; genellikle 5W ila 50W |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Güç tüketimi | Modele göre değişir; genellikle 5W ila 50W |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Güç tüketimi | Modele göre değişir; genellikle 5W ila 50W |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Yanıt Zamanı | 1 ms ila 10 ms |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
| Bağlantı | Uzaktan izleme ve kontrol |