| Βαθμολογία ισχύος | 2000W |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200mm x 100mm x 150mm |
| Μοντέλο | SSDSC2KG480G801 |
| Τύπος ανατροφοδότησης | Κωδικοποιητής, Αναλυτής, Αισθητήρες Hall |
| Συνθήκες | 100% πρωτότυπο |
| Αρ | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Πληρωμή | TT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Όνομα προϊόντος | Σερβοκινητήρας |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Ισχυρός |
| Τύπος | Ηλεκτρομηχανολογικό |
|---|---|
| Ροπή στρέψης | 0,1 Nm έως 500 Nm |
| Εύρος ταχύτητας | 0 έως 6000 σ.α.λ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Συσκευή ανατροφοδότησης | Κωδικοποιητής/Επίλυση |
| Βαθμολογία ισχύος | 2000W |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου | Θέση/ταχύτητα/ροπή |
| Ρυθμιζόμενο εύρος ταχύτητας | 1:1000 (V/C) |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS |
| Εναλλασσόμενη τάση | 208-230 / 240 V,220/380V,60V,AC220V |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms έως 10 ms |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Συνδεσιμότητα | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχο |