| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Βάρος | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχο |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms έως 10 ms |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485, EtherCAT |
| Επίπεδο Προστασίας | IP20 |
| Βάρος | 1,2 KG |
| Εναλλασσόμενη τάση | 208-230 / 240 V,220/380V,60V,AC220V |
| Διεπαφή επικοινωνίας | EtherCAT, CANopen, Modbus |
|---|---|
| Προστασία | IP65 ή υψηλότερο |
| Εφαρμογή | Ρομποτική, μηχανές CNC, Αυτοματισμοί |
| Όνομα προϊόντος | Σερβο συστήματα |
| Αποδοτικότητα | Έως 95% |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερφόρτωση, Υπερφόρτωση, Υπερθερμοκρασία |
|---|---|
| Φέρουσα συχνότητα | 0,5 khz-16 khz |
| Λειτουργία ελέγχου | Θέση, ταχύτητα, ροπή |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Πακέτο | 100% πρωτότυπο πακέτο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ | 480 GB |
| Λειτουργία ελέγχου | Θέση, ταχύτητα, ροπή |
| Μέρος Αρ | IOP302 |
| Χρώμα | Κανονικός |