| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
|---|---|
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Kategoria | Automatyzacja |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Kategoria | Automatyzacja |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Typ instalacji | Montaż na panelu / na szynie DIN |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Przemysł | PRODUKCJA |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Typ instalacji | Montaż na panelu / na szynie DIN |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Przemysł | PRODUKCJA |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Typ instalacji | Montaż na panelu / na szynie DIN |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Przemysł | PRODUKCJA |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Typ instalacji | Montaż na panelu / na szynie DIN |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Przemysł | PRODUKCJA |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Typ instalacji | Montaż na panelu / na szynie DIN |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Przemysł | PRODUKCJA |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V lub 600 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Nazwa produktu | czujniki przemysłowe |
| Wymiary | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
| Możliwość rozbudowy | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
|---|---|
| Montowanie | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI / zdalny monitoring |