| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| kategori | Otomasyon |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| kategori | Otomasyon |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
|---|---|
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Endüstri | Üretim |
| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
|---|---|
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Endüstri | Üretim |
| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
|---|---|
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Endüstri | Üretim |
| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
|---|---|
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Endüstri | Üretim |
| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
|---|---|
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Endüstri | Üretim |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 220V, 380V, 480V veya 600V AC |
|---|---|
| Ürün adı | endüstriyel sensörler |
| Boyutlar | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
|---|---|
| Montaj | DIN Ray veya Panel Montajı |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Uzaktan İzleme |