| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Başvuru | Üretim Proses Kontrolü |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Ölçeklenebilirlik | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Bağlantı | IoT ve Bulut Entegrasyonunu destekler |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| Boyutlar | 200 mm x 150 mm x 75 mm |
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Ölçeklenebilirlik | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Ekran Tipi | LCD veya LED ekran |
|---|---|
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Güç Değeri | 0,5 KW'tan 500 KW'a |
| Harmonik Azaltma | Dahili DC bobini veya harici filtreler |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Hızlanma/Yavaşlama Süresi | 0,1 ila 6000 saniye |
|---|---|
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 20 |
| Giriş türü | Dijital ve Analog |
| SayıOfI/OPuan | Birkaç taneden binlercesine kadar değişir |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| kategori | Otomasyon |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| kategori | Otomasyon |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |