| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 τεμ |
| Μάρκα | MOOG |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Ladder Logic, δομημένο κείμενο |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Εφαρμογή | Έλεγχος διαδικασίας παραγωγής |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Συνδεσιμότητα | Υποστηρίζει ενσωμάτωση IoT και Cloud |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200mm x 150mm x 75mm |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Βαθμολογία ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένο τσοκ DC ή εξωτερικά φίλτρα |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Χρόνος επιτάχυνσης/αποδίωξης | 0,1 έως 6000 δευτερόλεπτα |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Βαθμολογία επαφής | 6A (24V DC/240V AC) |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής (PLC), Σύστημα Κατανεμημένου Ελέγχου (DCS), SCADA |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογική Έξοδος |
| Αντίσταση κραδασμών | 30 γρ., 11 ms |