| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V ή 600V AC |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | βιομηχανικοί αισθητήρες |
| Διαστάσεις | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
|---|---|
| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Αρχιτεκτονική | Κατανεμημένο, αρθρωτό |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Υποστηρίζει πολλαπλά πρωτόκολλα (π.χ. Ethernet/IP, Modbus, Profibus) |
| Περιοχές εφαρμογής | Πετρέλαιο & Αέριο, Παραγωγή ενέργειας, Χημικά, Επεξεργασία Νερού |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένος έλεγχος βιομηχανικών διεργασιών |
| Όνομα προϊόντος | Διανεμημένο σύστημα ελέγχου (DCS) |
| Εύρος Υγρασίας | 0-95% μη συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |