| مجموع امتیازها | 60 امتیاز |
|---|---|
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| قیمت واقعی | مذاکره شده |
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| تعداد_ورودی ها | 14 |
| نوع خروجی | رله |
|---|---|
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| قیمت واقعی | بر اساس پیشنهاد |
| نقطه | 14 (8DI+6DO) |
| تولید کننده | زیمنس |
| ابعاد | 90mm x 100mm x 75mm |
| برق_مصرف | 5 وات |
|---|---|
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| روش خروجی | ترانزیستور |
| تعداد_ورودی ها | 14 |
| رنگ | عادی |
|---|---|
| قیمت واقعی | بر اساس پیشنهاد |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| برق_مصرف | 5 وات |
| Expansion_Modules_Supported | درست است |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
|---|---|
| رابط مدیریت | رابط کاربری گرافیکی وب، SNMP، CLI |
| دمای محیط | -35 درجه سانتی گراد تا 55 درجه سانتی گراد |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| رابط شبکه | پورت های اترنت 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
|---|---|
| سازگاری نرم افزار | پشتیبانی از نرم افزار SCADA و HMI |
| صنعت کاربرد | تولید، کنترل فرآیند، رباتیک |
| منبع تغذیه | 24 ولت DC / 110 ولت AC / 220 ولت AC |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| قدرت | بار سنگین: 15 کیلو وات / بار سبک: 18.5 کیلو وات |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | سه فاز AC 380V - 480V 50/60Hz |
| فرکانس خروجی | 0-400 هرتز |
| حالت کنترل | V/F، ظرفیت اضافه بار بردار بدون حسگر (SVC). |
| ظرفیت اضافه بار | بار سنگین: 150٪ برای 60s; بار سبک: 120% برای 60 ثانیه |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
|---|---|
| سازگاری نرم افزار | پشتیبانی از نرم افزار SCADA و HMI |
| صنعت کاربرد | تولید، کنترل فرآیند، رباتیک |
| منبع تغذیه | 24 ولت DC / 110 ولت AC / 220 ولت AC |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| قدرت | بار سنگین: 11 کیلو وات / بار سبک: 15 کیلو وات |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | سه فاز AC 380V - 480V 50/60Hz |
| فرکانس خروجی | 0-400 هرتز |
| حالت کنترل | V/F، ظرفیت اضافه بار بردار بدون حسگر (SVC). |
| ظرفیت اضافه بار | بار سنگین: 150٪ برای 60s; بار سبک: 120% برای 60 ثانیه |