| Output Typt | Relay |
|---|---|
| Supply Voltage Type | AC |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Condition | New Original With Sealed |
| Output Method | Relay |
|---|---|
| Actual Price | Based On Offer |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Manufacturer | Siemens |
| Dimensions | 90mm X 100mm X 75mm |
| Power_Consumption | 5 W |
|---|---|
| Number_of_Outputs | 10 |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
| Output Method | Transistor |
| Number_of_Inputs | 14 |
| Color | Normal |
|---|---|
| Actual Price | Based On Offer |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Power_Consumption | 5W |
| Expansion_Modules_Supported | True |
| Controltype | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Managementinterface | Web GUI, SNMP, CLI |
| Ambient Temperature | -35°C To 55°C |
| Responsetime | Less Than 10 Ms |
| Networkinterface | 10/100/1000 Mbps Ethernet Ports |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Power | Heavy Load: 15kW / Light Load: 18.5kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F, Sensorless Vector (SVC) Overload Capacity |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Power | Heavy Load: 11kW / Light Load: 15kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F, Sensorless Vector (SVC) Overload Capacity |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Mounting_Type | DIN Rail |
|---|---|
| Manufacturer | Siemens |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Mpu Points | 12 (8DI + 4DO) |
| Output Points | 24DO |