| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Üreticisi | Siemens |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| güç tüketimi | 5 W |
|---|---|
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Renk | Normal |
|---|---|
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| güç tüketimi | 5W |
| Expansion_Modules_Supported | doğru |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| Yönetim arayüzü | Web GUI, SNMP, CLI |
| Ortam sıcaklığı | -35°C ila 55°C |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Ağ arayüzü | 10/100/1000 Mbps Ethernet bağlantı noktaları |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Güç | Ağır yük: 15kW / Hafif yük: 18,5kW |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Çıkış Frekansı | 0–400 Hz |
| Kontrol modu | V/F, Sensörsüz Vektör (SVC) Aşırı Yük Kapasitesi |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Ağır yük: 60 saniye boyunca %150; Hafif yük: 60 saniye için %120 |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Güç | Ağır yük: 11kW / Hafif yük: 15kW |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Çıkış Frekansı | 0–400 Hz |
| Kontrol modu | V/F, Sensörsüz Vektör (SVC) Aşırı Yük Kapasitesi |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Ağır yük: 60 saniye boyunca %150; Hafif yük: 60 saniye için %120 |