1.Ürün Genel Görünümü:
GD290 serisi üç fazlı 380V yüksek performanslı evrensel vektör frekans dönüştürücü, 15kW ağır yük kapasitesine ve 18.5kW hafif yük kapasitesine sahiptir.Güçlü vektör kontrol performansı ile endüstriyel yüksek güç duvara monte edilmiş bir model, yeterli düşük frekanslı tork, istikrarlı ve güvenilir çalışma. Orta ve büyük endüstriyel güç ekipmanlarının hız düzenlemesi için uygundur.Hem ağır yükte sürüş hem de hafif yükte enerji tasarrufu hız düzenlemesini dikkate alarakEndüstriyel senaryolarda son derece güçlü çok yönlülüğe sahiptir.
2.Ürün Avantajları:
a. Süper düşük frekanslı tork, yumuşak ağır yük başlatma, büyük yük başlatma sırasında şok yok
b. Geniş gerilim tolerans tasarımı, fabrika şebekesi dengesiz olduğunda bile istikrarlı çalışma
c. Toz, nem ve yağ geçirmez, sert üretim ortamları için uygun üç katlı kaplı devreler
d. Özel sıvı ekipmanları enerji tasarrufu algoritması, fanların ve pompaların uzun süreli çalışmasında önemli bir güç tasarrufu
e. Büyük ekranlı görsel işletim paneli, basit parametreler ayarlama, net ve bulması kolay hata kodları
Standart Modbus iletişim, akıllı kontrol için PLC ve endüstriyel kontrol sistemleriyle kesintisiz bağlantı
g. Tam boyutlu elektrik koruması, aşırı yüklenmeye, aşırı voltaj, düşük voltaj, faz kaybı ve aşırı ısınmaya karşı kapsamlı koruma
H. Yüksek sıcaklıktan uzaklaştırma hava borusu tasarımı, yüksek sıcaklık olmadan tam yük altında uzun süreli sürekli çalışma sırasında istikrarlı bir ısı dağılımı
3.Teknik özellikler(GD290-015G/018P-4)
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | GD290-015G/018P-4 |
| Güç | Ağır yük: 15 kW / Hafif yük: 18.5 kW |
| Giriş voltajı | Üç fazlı AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Çıkış sıklığı | 0 ¢ 400 Hz |
| Kontrol modunda. | V/F, Sensörsüz Vektör (SVC) |
| Aşırı yükleme kapasitesi | Ağır yük: 60'lar için% 150; Hafif yük: 60'lar için% 120 |
| İletişim | Modbus RTU |
| Koruma | IP20 |
| Soğutma yöntemi | Isı dağılımı için zorunlu hava soğutması |