1.Ürün Genel Görünümü:
GD290 serisi üç fazlı 380V yüksek performanslı evrensel vektör frekans dönüştürücü, 11KW ağır yük kapasitesine ve 15KW hafif yük kapasitesine sahiptir.Bu, gelişmiş vektör kontrol teknolojisi ile donatılmış sanayi standart duvarlı bir model.Istikrarlı bir şekilde çalışır ve hızlı bir şekilde yanıt verir, büyük güç yükü taşımak için güçlü bir kapasiteye sahiptir, orta ve büyük boyutlu endüstriyel güç ekipmanlarının hız düzenlemesi için uygundur,Elektrikli kontrol dolaplarına kurulması kolaydır., hem hafif hem de ağır yüklerin genel endüstriyel hız düzenleme senaryolarında yaygın olarak uygulanabilir.
2.Ürün Avantajları:
Düşük frekanslı yüksek tork çıkışı, yumuşak ağır yük başlatması, güçlü anlık yük taşıma kapasitesi
b. Geniş gerilim giriş tasarımı, şebeke gerilim dalgalanmaları altında çalışmada anormallik yok.
C. Tam üç kanatlı devre tasarımı, toz, nem, şok geçirmez, daha uzun kullanım ömrü
D. Dahili fan ve su pompası enerji tasarrufu modu, uzun süreli çalışma sırasında enerji tüketimini etkili bir şekilde azaltır
Yüksek çözünürlüklü LCD ekran paneli, basit parametreler ayarlama, hızlı hata tespiti
Standart Modbus iletişim protokolü, otomatik bağlantı için PLC'ye bağlanabilir
G. Tam çoklu koruma mekanizmaları, aşırı akım, aşırı yük, düşük voltaj, aşırı ısınma koruması tüm yönlerden
Yüksek güçlü bağımsız hava borusu soğutma, tam yüklü sürekli çalışma sırasında verimli ısı dağılımı
3.Teknik özellikler(GD290-011G/015P-4)
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | GD290-011G/015P-4 |
| Güç | Ağır yük: 11 kW / Hafif yük: 15 kW |
| Giriş voltajı | Üç fazlı AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Çıkış sıklığı | 0 ¢ 400 Hz |
| Kontrol modunda. | V/F, Sensörsüz Vektör (SVC) |
| Aşırı yükleme kapasitesi | Ağır yük: 60'lar için% 150; Hafif yük: 60'lar için% 120 |
| İletişim | Modbus RTU |
| Koruma | IP20 |
| Soğutma yöntemi | Isı dağılımı için zorunlu hava soğutması |