| Totaal aantal punten | 60 punten. |
|---|---|
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Uitgangstype | Relais |
|---|---|
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Vervaardiging | Siemens |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| energieverbruik | 5 W |
|---|---|
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Outputmethode | transistor |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Kleur | Normaal |
|---|---|
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| energieverbruik | 5W |
| Uitbreidingsmodules_ondersteund | WAAR |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| Beheerinterface | Web-GUI, SNMP, CLI |
| Omgevingstemperatuur | -35°C tot 55°C |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Netwerkinterface | 10/100/1000 Mbps Ethernet-poorten |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Stroom | Zware belasting: 15 kW / Lichte belasting: 18,5 kW |
|---|---|
| Ingangsspanning | Driefasig AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Uitgangsfrequentie | 0–400 Hz |
| Controlemodus | V/F, Sensorless Vector (SVC) Overbelastingscapaciteit |
| Overbelastingscapaciteit | Zware belasting: 150% voor jaren 60; Lichte belasting: 120% voor jaren 60 |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Stroom | Zware belasting: 11 kW / Lichte belasting: 15 kW |
|---|---|
| Ingangsspanning | Driefasig AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Uitgangsfrequentie | 0–400 Hz |
| Controlemodus | V/F, Sensorless Vector (SVC) Overbelastingscapaciteit |
| Overbelastingscapaciteit | Zware belasting: 150% voor jaren 60; Lichte belasting: 120% voor jaren 60 |