| Κατηγορία τάσης (V) | Τριφασικό AC 380 V έως 480 V |
|---|---|
| Ισχύς (kW) | 37 |
| Ρεύμα εισόδου (A) | 90 |
| Ρεύμα παραγωγής (α) | 75 |
| Διαστάσεις (mm) | 100 (Π) x 400 (Υ) x 305 (Β) |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Schneider |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| Ροπή εκκίνησης | 150% στα 0,5 Hz |
| IGBT | Infineon, Renesas |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| IGBT | Infineon, Renesas |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Τριπλό, Πολλαπλό |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό, αλουμίνιο |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Περιβαλλοντική εκτίμηση | IP20 έως IP65 Ανάλογα με το μοντέλο |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |