| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά Ασφαλείας | Προστασία από υπέρταση, υπόταση, υπερένταση, βραχυκύκλωμα |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| Τάση εξόδου | 0-480V AC |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερτάση, υπόταση, υπερένταση, βραχυκύκλωμα, υπερθέρμανση |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
|---|---|
| Βάρος | Ανάλογα με την ισχύ, κυμαίνεται από 2 kg έως 50 kg |
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερτάση, υπόταση, υπερένταση, βραχυκύκλωμα, υπερθέρμανση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Μάρκα | Ογκώδες |
|---|---|
| Μοντέλο | MD500T 2,2 GB |
| Εξουσία | 2,2 KW |
| Τύπος | Μετατροπέας διανυσματικής συχνότητας γενικής χρήσης υψηλής απόδοσης (τύπου σταθερής ροπής G) |
| Ρεύμα εξόδου | 5.3Α |
| Μάρκα | Ογκώδες |
|---|---|
| Μοντέλο | MD500T3,7GB |
| Εξουσία | 3,7 kw |
| Δυναμικό | Τριφασικό 380V (380 - 480V) |
| Τύπος | Μετατροπέας διανυσματικής συχνότητας γενικής χρήσης υψηλής απόδοσης (τύπου σταθερής ροπής G) |
| Βαθμολογία ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 16KB έως 1MB |
| Σημεία εισόδου | 36 σημεία. |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Εξόδου | 20 |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Ladder Logic, δομημένο κείμενο |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
| Εξουσία | 2 |
| Μάρκα | ΕΝΤ |
|---|---|
| Μοντέλο | GD20-0R4G-S2 |
| Εξουσία | 0,4 kw |
| Δυναμικό | Μονοφασικό 220V |
| Τύπος | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας γενικής χρήσης |
| Ονομαστική συχνότητα εισόδου (Hz) | 50Hz ή 60Hz, με επιτρεπόμενο εύρος 47~63Hz |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση παραγωγής (β) | Ίση με την τάση εισόδου με σφάλμα μικρότερο από 5% |
| Λειτουργία ελέγχου | v/f έλεγχος |
| Μέγιστη συχνότητα παραγωγής | 400Hz |
| Αναλογία ταχύτητας | 1:100 |