| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερτάση, υπόταση, υπερένταση, βραχυκύκλωμα, υπερθέρμανση |
| Περιβαλλοντική λειτουργούσα θερμοκρασία | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Εύρος συχνότητας εξόδου | 0 έως 400 Hz |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131, ISO 9001 |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Προστασία | IP65, IP67, IP68 |
| Αρμονική παραμόρφωση | <5% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Αριθμό μοντέλου | ACS580-01-145A-4 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |