| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό, αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Danfoss |
| Μοντέλο | CS710-4T18,5GB 18,5KW |
|---|---|
| Μάρκα | Ογκώδες |
| Επίπεδο Τάσης | Τριφασικό 380V (συμβατό με ηλεκτρικό δίκτυο 400V, υποστηρίζει ευρεία περιοχή εισόδου 380~480Vac) |
| Τοποθέτηση σειράς | Μετατροπέας υψηλής απόδοσης ειδικής χρήσης για ανύψωση Ονομαστικό ρεύμα εξόδου: 2,1 A |
| Εφαρμόσιμη ισχύς κινητήρα | 0,75 kW (τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας) Μέθοδος ελέγχου: Διανυσματικός έλεγχος ασύγχρονου κινητήρα |