| Condition | New Original With Sealed |
|---|---|
| Processortype | Microprocessor-based |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Powerconsumption | Varies By Model, Typically 10-50W |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Delta |
| Power | Heavy Load: 2.2kW / Light Load: 3.0kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F Control, Sensorless Vector Control |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Packaging Details | PIECES |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | CHINA |
| Brand Name | ABB |
| Power | 7.5kW (Heavy-duty G) / 11kW (Light-load P) |
|---|---|
| Input | Three-phase 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Output | 0 - 400Hz, Three-phase 0 - 480V |
| Control Mode | SVC/FVC/V/F |
| Overload Capacity | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Power | 11kW (Heavy-duty G) / 15kW (Light-load P) |
|---|---|
| Input | Three-phase 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Output | 0 - 400Hz, Three-phase 0 - 480V |
| Control Mode | SVC/FVC/V/F |
| Overload Capacity | 1:200(SVC) |
| Power | 22kW (Heavy-duty G) / 30kW (Light-load P) |
|---|---|
| Input | Three-phase 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Output | 0 - 400Hz, Three-phase 0 - 480V |
| Control Mode | SVC/FVC/V/F |
| Environmental Temperature | −10℃~+40℃ |
| Power | 11kW (Heavy-duty G) / 15kW (Light-load P) |
|---|---|
| Input | Three-phase 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Output | 0 - 400Hz, Three-phase 0 - 480V |
| Control Mode | SVC/FVC/V/F |
| Overload Capacity | 1:200(SVC) |
| Dimensions | Varies By Model, Typically Compact Design |
|---|---|
| Mounting Type | Wall-mounted, Panel-mounted |
| Input Voltage | 200-480V AC |
| Control Method | V/f Control, Vector Control, Sensorless Vector Control |
| Power Range | 0.5 KW To 500 KW |
| Input Frequency | 50/60 Hz |
|---|---|
| Power Rating | 0.5 KW To 500 KW |
| Control Method | V/F Control, Vector Control, Sensorless Vector Control |
| Output Frequency | 0-400 Hz |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |