| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Plastik, Alüminyum |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Ölçeklenebilirlik | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Çıkış Gerilimi | 0-480VAC |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
|---|---|
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Danfoss |
| Modeli | CS710-4T18.5GB 18.5KW |
|---|---|
| Marka | İnova |
| Gerilim Seviyesi | Üç fazlı 380V (400V elektrik şebekesiyle uyumlu, 380~480Vac geniş giriş aralığını destekler) |
| Seri Konumlandırma | Nominal Çıkış Akımını kaldırmak için özel amaçlı yüksek performanslı invertör: 2,1 A |
| Uygulanabilir Motor Gücü | 0,75 kW (üç fazlı asenkron motor) Kontrol Yöntemi: Yüksek performanslı asenkron motor vektör kontrol |