| Gerilim sınıfı (V) | Üç fazlı AC 380 V ila 480 V |
|---|---|
| Güç (kW) | 37 |
| Giriş Akımı (A) | 90 |
| Çıkış Akımı (A) | 75 |
| Boyutlar (mm) | 100 (G) x 400 (Y) x 305 (D) |
| Teslim süresi | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Schneider |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200-480 V AC |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de %150 |
| IGBT | Infineon,Renesas |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| IGBT | Infineon,Renesas |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Çıkış türü | Üçlü, Çoklu |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Plastik, Alüminyum |
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çevresel derecelendirme | Modele bağlı olarak IP20 ila IP65 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çevresel derecelendirme | Modele bağlı olarak IP20 ila IP65 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çevresel derecelendirme | Modele bağlı olarak IP20 ila IP65 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çevresel derecelendirme | Modele bağlı olarak IP20 ila IP65 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çevresel derecelendirme | Modele bağlı olarak IP20 ila IP65 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış Türü | Röle |