| Klasa napięcia (V) | Trójfazowy prąd przemienny 380 V do 480 V |
|---|---|
| Moc (kW) | 37 |
| Prąd wejściowy (A) | 90 |
| Prąd wyjściowy (A) | 75 |
| Wymiary (mm) | 100 (szer.) x 400 (wys.) x 305 (gł.) |
| Czas dostawy | 5-7 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000szt |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Schneider |
| Temperatura robocza | -10°C do 50°C |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200-480 V AC |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Początkowy moment obrotowy | 150% przy 0,5 Hz |
| IGBT | Infineon, Renesas |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| IGBT | Infineon, Renesas |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Typ wyjścia | Potrójne, wielokrotne |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, plastik, aluminium |
| Zakres częstotliwości | 0-400 Hz |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Producent | Siemensa |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Producent | Siemensa |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Producent | Siemensa |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Producent | Siemensa |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Ochrona środowiska | IP20 do IP65 w zależności od modelu |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Producent | Siemensa |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |