| Znamionowa częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, z dopuszczalnym zakresem 47~63 Hz |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe (V) | Równe napięciu wejściowemu z błędem mniejszym niż 5% |
| Tryb sterowania | sterowanie v/f |
| Maksymalna częstotliwość wyjściowa | 400 Hz |
| Współczynnik prędkości | 1: 100 |
| Znamionowa częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, z dopuszczalnym zakresem 47~63 Hz |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe (V) | Równe napięciu wejściowemu z błędem mniejszym niż 5% |
| Tryb sterowania | sterowanie v/f |
| Maksymalna częstotliwość wyjściowa | 400 Hz |
| Współczynnik prędkości | 1: 100 |
| Znamionowa częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, z dopuszczalnym zakresem 47~63 Hz |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe (V) | Równe napięciu wejściowemu z błędem mniejszym niż 5% |
| Tryb sterowania | sterowanie v/f |
| Maksymalna częstotliwość wyjściowa | 400 Hz |
| Współczynnik prędkości | 1: 100 |
| Marka | INWT |
|---|---|
| Model | GD20-0R7G-4 |
| Moc | 0,75 kW |
| woltaż | trójfazowe 380 V |
| Typ | Wektorowa przetwornica częstotliwości ogólnego przeznaczenia, stały moment |
| Marka | INWT |
|---|---|
| Model | GD270-030-4 |
| Moc | 30KW |
| woltaż | trójfazowe 380 V |
| Typ | Specjalistyczne przetwornice częstotliwości do wentylatorów i pomp |
| Znamionowa częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, z dopuszczalnym zakresem 47~63 Hz |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe (V) | Równe napięciu wejściowemu z błędem mniejszym niż 5% |
| Tryb sterowania | sterowanie v/f |
| Maksymalna częstotliwość wyjściowa | 400 Hz |
| Współczynnik prędkości | 1: 100 |
| Znamionowa częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, z dopuszczalnym zakresem 47~63 Hz |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe (V) | Równe napięciu wejściowemu z błędem mniejszym niż 5% |
| Tryb sterowania | sterowanie v/f |
| Maksymalna częstotliwość wyjściowa | 400 Hz |
| Współczynnik prędkości | 1: 100 |
| Znamionowa częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, z dopuszczalnym zakresem 47~63 Hz |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe (V) | Równe napięciu wejściowemu z błędem mniejszym niż 5% |
| Tryb sterowania | sterowanie v/f |
| Maksymalna częstotliwość wyjściowa | 400 Hz |
| Współczynnik prędkości | 1: 100 |
| Znamionowa częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, z dopuszczalnym zakresem 47~63 Hz |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe (V) | Równe napięciu wejściowemu z błędem mniejszym niż 5% |
| Tryb sterowania | sterowanie v/f |
| Maksymalna częstotliwość wyjściowa | 400 Hz |
| Współczynnik prędkości | 1: 100 |
| Marka | INWT |
|---|---|
| Model | GD20-2R2G-4 |
| Moc | 2,2 kW |
| woltaż | trójfazowe 380 V |
| Typ | Wektorowa przetwornica częstotliwości ogólnego przeznaczenia (stały moment) |