| Rated Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, With A Permissible Range Of 47~63Hz |
|---|---|
| Rated Output Voltage (V) | Equal To The Input Voltage With An Error Of Less Than 5% |
| Control Mode | V/f Control |
| Maximum Output Frequency | 400Hz |
| Speed Ratio | 1:100 |
| Rated Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, With A Permissible Range Of 47~63Hz |
|---|---|
| Rated Output Voltage (V) | Equal To The Input Voltage With An Error Of Less Than 5% |
| Control Mode | V/f Control |
| Maximum Output Frequency | 400Hz |
| Speed Ratio | 1:100 |
| Rated Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, With A Permissible Range Of 47~63Hz |
|---|---|
| Rated Output Voltage (V) | Equal To The Input Voltage With An Error Of Less Than 5% |
| Control Mode | V/f Control |
| Maximum Output Frequency | 400Hz |
| Speed Ratio | 1:100 |
| Brand | INVT |
|---|---|
| Model | GD20-0R7G-4 |
| Power | 0.75KW |
| Voltage | Three-phase 380V |
| Type | General-purpose Vector Frequency Converter, Constant Torque |
| Brand | INVT |
|---|---|
| Model | GD270-030-4 |
| Power | 30KW |
| Voltage | Three-phase 380V |
| Type | Specialized Frequency Converter For Fans And Pumps |
| Rated Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, With A Permissible Range Of 47~63Hz |
|---|---|
| Rated Output Voltage (V) | Equal To The Input Voltage With An Error Of Less Than 5% |
| Control Mode | V/f Control |
| Maximum Output Frequency | 400Hz |
| Speed Ratio | 1:100 |
| Rated Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, With A Permissible Range Of 47~63Hz |
|---|---|
| Rated Output Voltage (V) | Equal To The Input Voltage With An Error Of Less Than 5% |
| Control Mode | V/f Control |
| Maximum Output Frequency | 400Hz |
| Speed Ratio | 1:100 |
| Rated Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, With A Permissible Range Of 47~63Hz |
|---|---|
| Rated Output Voltage (V) | Equal To The Input Voltage With An Error Of Less Than 5% |
| Control Mode | V/f Control |
| Maximum Output Frequency | 400Hz |
| Speed Ratio | 1:100 |
| Rated Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, With A Permissible Range Of 47~63Hz |
|---|---|
| Rated Output Voltage (V) | Equal To The Input Voltage With An Error Of Less Than 5% |
| Control Mode | V/f Control |
| Maximum Output Frequency | 400Hz |
| Speed Ratio | 1:100 |
| Brand | INVT |
|---|---|
| Model | GD20-2R2G-4 |
| Power | 2.2KW |
| Voltage | Three-phase 380V |
| Type | General-purpose Vector Frequency Converter (constant Torque) |