| Ονομαστική συχνότητα εισόδου (Hz) | 50Hz ή 60Hz, με επιτρεπόμενο εύρος 47~63Hz |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση παραγωγής (β) | Ίση με την τάση εισόδου με σφάλμα μικρότερο από 5% |
| Λειτουργία ελέγχου | v/f έλεγχος |
| Μέγιστη συχνότητα παραγωγής | 400Hz |
| Αναλογία ταχύτητας | 1:100 |
| Ονομαστική συχνότητα εισόδου (Hz) | 50Hz ή 60Hz, με επιτρεπόμενο εύρος 47~63Hz |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση παραγωγής (β) | Ίση με την τάση εισόδου με σφάλμα μικρότερο από 5% |
| Λειτουργία ελέγχου | v/f έλεγχος |
| Μέγιστη συχνότητα παραγωγής | 400Hz |
| Αναλογία ταχύτητας | 1:100 |
| Ονομαστική συχνότητα εισόδου (Hz) | 50Hz ή 60Hz, με επιτρεπόμενο εύρος 47~63Hz |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση παραγωγής (β) | Ίση με την τάση εισόδου με σφάλμα μικρότερο από 5% |
| Λειτουργία ελέγχου | v/f έλεγχος |
| Μέγιστη συχνότητα παραγωγής | 400Hz |
| Αναλογία ταχύτητας | 1:100 |
| Μάρκα | ΕΝΤ |
|---|---|
| Μοντέλο | GD20-0R7G-4 |
| Εξουσία | 0,75 kw |
| Δυναμικό | Τριφογενής 380v |
| Τύπος | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας γενικής χρήσης, σταθερή ροπή |
| Μάρκα | ΕΝΤ |
|---|---|
| Μοντέλο | GD270-030-4 |
| Εξουσία | 30 KW |
| Δυναμικό | Τριφογενής 380v |
| Τύπος | Εξειδικευμένος μετατροπέας συχνότητας για ανεμιστήρες και αντλίες |
| Ονομαστική συχνότητα εισόδου (Hz) | 50Hz ή 60Hz, με επιτρεπόμενο εύρος 47~63Hz |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση παραγωγής (β) | Ίση με την τάση εισόδου με σφάλμα μικρότερο από 5% |
| Λειτουργία ελέγχου | v/f έλεγχος |
| Μέγιστη συχνότητα παραγωγής | 400Hz |
| Αναλογία ταχύτητας | 1:100 |
| Ονομαστική συχνότητα εισόδου (Hz) | 50Hz ή 60Hz, με επιτρεπόμενο εύρος 47~63Hz |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση παραγωγής (β) | Ίση με την τάση εισόδου με σφάλμα μικρότερο από 5% |
| Λειτουργία ελέγχου | v/f έλεγχος |
| Μέγιστη συχνότητα παραγωγής | 400Hz |
| Αναλογία ταχύτητας | 1:100 |
| Ονομαστική συχνότητα εισόδου (Hz) | 50Hz ή 60Hz, με επιτρεπόμενο εύρος 47~63Hz |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση παραγωγής (β) | Ίση με την τάση εισόδου με σφάλμα μικρότερο από 5% |
| Λειτουργία ελέγχου | v/f έλεγχος |
| Μέγιστη συχνότητα παραγωγής | 400Hz |
| Αναλογία ταχύτητας | 1:100 |
| Ονομαστική συχνότητα εισόδου (Hz) | 50Hz ή 60Hz, με επιτρεπόμενο εύρος 47~63Hz |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση παραγωγής (β) | Ίση με την τάση εισόδου με σφάλμα μικρότερο από 5% |
| Λειτουργία ελέγχου | v/f έλεγχος |
| Μέγιστη συχνότητα παραγωγής | 400Hz |
| Αναλογία ταχύτητας | 1:100 |
| Μάρκα | ΕΝΤ |
|---|---|
| Μοντέλο | GD20-2R2G-4 |
| Εξουσία | 2,2 KW |
| Δυναμικό | Τριφογενής 380v |
| Τύπος | Διανυσματικός μετατροπέας συχνότητας γενικής χρήσης (σταθερή ροπή) |