| Nominal Giriş Frekansı (Hz) | 50Hz veya 60Hz, izin verilen 47~63Hz aralığıyla |
|---|---|
| Nominal Çıkış Gerilimi (V) | %5'ten az hatayla giriş voltajına eşit |
| Kontrol modu | v/f kontrolü |
| Maksimum çıkış frekansı | 400Hz |
| Hız oranı | 1: 100 |
| Nominal Giriş Frekansı (Hz) | 50Hz veya 60Hz, izin verilen 47~63Hz aralığıyla |
|---|---|
| Nominal Çıkış Gerilimi (V) | %5'ten az hatayla giriş voltajına eşit |
| Kontrol modu | v/f kontrolü |
| Maksimum çıkış frekansı | 400Hz |
| Hız oranı | 1: 100 |
| Nominal Giriş Frekansı (Hz) | 50Hz veya 60Hz, izin verilen 47~63Hz aralığıyla |
|---|---|
| Nominal Çıkış Gerilimi (V) | %5'ten az hatayla giriş voltajına eşit |
| Kontrol modu | v/f kontrolü |
| Maksimum çıkış frekansı | 400Hz |
| Hız oranı | 1: 100 |
| Marka | INVT |
|---|---|
| Modeli | GD20-0R7G-4 |
| Güç | 0.75kW |
| Gerilim | üç fazlı 380v |
| Tip | Genel amaçlı vektör frekans dönüştürücü, sabit tork |
| Marka | INVT |
|---|---|
| Modeli | GD270-030-4 |
| Güç | 30KW |
| Gerilim | üç fazlı 380v |
| Tip | Fanlar ve pompalar için özel frekans dönüştürücü |
| Nominal Giriş Frekansı (Hz) | 50Hz veya 60Hz, izin verilen 47~63Hz aralığıyla |
|---|---|
| Nominal Çıkış Gerilimi (V) | %5'ten az hatayla giriş voltajına eşit |
| Kontrol modu | v/f kontrolü |
| Maksimum çıkış frekansı | 400Hz |
| Hız oranı | 1: 100 |
| Nominal Giriş Frekansı (Hz) | 50Hz veya 60Hz, izin verilen 47~63Hz aralığıyla |
|---|---|
| Nominal Çıkış Gerilimi (V) | %5'ten az hatayla giriş voltajına eşit |
| Kontrol modu | v/f kontrolü |
| Maksimum çıkış frekansı | 400Hz |
| Hız oranı | 1: 100 |
| Nominal Giriş Frekansı (Hz) | 50Hz veya 60Hz, izin verilen 47~63Hz aralığıyla |
|---|---|
| Nominal Çıkış Gerilimi (V) | %5'ten az hatayla giriş voltajına eşit |
| Kontrol modu | v/f kontrolü |
| Maksimum çıkış frekansı | 400Hz |
| Hız oranı | 1: 100 |
| Nominal Giriş Frekansı (Hz) | 50Hz veya 60Hz, izin verilen 47~63Hz aralığıyla |
|---|---|
| Nominal Çıkış Gerilimi (V) | %5'ten az hatayla giriş voltajına eşit |
| Kontrol modu | v/f kontrolü |
| Maksimum çıkış frekansı | 400Hz |
| Hız oranı | 1: 100 |
| Marka | INVT |
|---|---|
| Modeli | GD20-2R2G-4 |
| Güç | 2,2 kW |
| Gerilim | üç fazlı 380v |
| Tip | Genel amaçlı vektör frekans dönüştürücü (sabit tork) |