| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
|---|---|
| Güvenlik Özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre koruması |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Çıkış voltajı | 0-480V AC |
| Koruma Özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, aşırı ısınma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED ekran |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
|---|---|
| Ağırlık | Güç derecesine bağlı olarak 2 kg'dan 50 kg'a kadar değişir |
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Koruma Özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, aşırı ısınma |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Marka | İnova |
|---|---|
| Modeli | MD500T 2,2 GB |
| Güç | 2,2 kW |
| Tip | Genel amaçlı yüksek performanslı vektör frekans dönüştürücü (sabit tork G tipi) |
| Çıkış Akımı | 5.3A |
| Marka | İnova |
|---|---|
| Modeli | MD500T3.7GB |
| Güç | 3,7 kW |
| Gerilim | Üç fazlı 380V (380 - 480V) |
| Tip | Genel amaçlı yüksek performanslı vektör frekans dönüştürücü (sabit tork G tipi) |
| Güç Değeri | 0,5 KW'tan 500 KW'a |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Bellek kapasitesi | Genellikle 16KB ila 1MB |
| Giriş Noktaları | 36 puan. |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Yazılım Arayüzü |
| Çıkış Noktaları | 20 |
|---|---|
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Yapılandırılmış Metin |
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
| Güç | 2 |
| Marka | INVT |
|---|---|
| Modeli | GD20-0R4G-S2 |
| Güç | 0.4kW |
| Gerilim | Tek fazlı 220V |
| Tip | Genel amaçlı vektör frekans dönüştürücü |
| Nominal Giriş Frekansı (Hz) | 50Hz veya 60Hz, izin verilen 47~63Hz aralığıyla |
|---|---|
| Nominal Çıkış Gerilimi (V) | %5'ten az hatayla giriş voltajına eşit |
| Kontrol modu | v/f kontrolü |
| Maksimum çıkış frekansı | 400Hz |
| Hız oranı | 1: 100 |