| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
| Koruma Özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, aşırı ısınma |
| Ortam Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| Çıkış frekansı aralığı | 0 ila 400Hz |
| Uyumluluk standartları | IEC 61131, ISO 9001 |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Rakım | Değer kaybı olmadan 1000 metreye kadar |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Çıkış Gerilimi | 0-480VAC |
| Koruma derecesi | IP65, IP67, IP68 |
| Harmonik Bozulma | <% 5 |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Model numarası | ACS580-01-145A-4 |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |