| Brand | INVT |
|---|---|
| Model | GD20-1R5G-S2 |
| Power | 1.5KW |
| Voltage | Single-phase 220V |
| Type | General-purpose Vector Frequency Converter, Constant Torque |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Delta |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Delta |
| Condition | New Original With Sealed |
|---|---|
| Processortype | Microprocessor-based |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Powerconsumption | Varies By Model, Typically 10-50W |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Condition | New Original With Sealed |
|---|---|
| Processortype | Microprocessor-based |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Powerconsumption | Varies By Model, Typically 10-50W |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Condition | New Original With Sealed |
|---|---|
| Processortype | Microprocessor-based |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Powerconsumption | Varies By Model, Typically 10-50W |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Condition | New Original With Sealed |
|---|---|
| Processortype | Microprocessor-based |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Powerconsumption | Varies By Model, Typically 10-50W |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Rated Power | 160kW(215HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 320A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Condition | New Original With Sealed |
|---|---|
| Processortype | Microprocessor-based |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Powerconsumption | Varies By Model, Typically 10-50W |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Condition | New Original With Sealed |
|---|---|
| Processortype | Microprocessor-based |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Powerconsumption | Varies By Model, Typically 10-50W |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |