| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | ABB |
| Packaging Details | PIECES |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | CHINA |
| Brand Name | ABB |
| Packaging Details | PIECES |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | CHINA |
| Brand Name | ABB |
| Packaging Details | PIECES |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | CHINA |
| Brand Name | ABB |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | china |
| Brand Name | ABB |
| Overload Capacity | 150% For 1 Minute |
|---|---|
| Communication Protocols | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Input Frequency | 50/60 Hz |
| Ambient Temperature Range | -10°C To 50°C |
| Protection Features | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Overheating |
| Ambient Operating Temperature | -10°C To 50°C |
|---|---|
| Outputfrequencyrange | 0 To 400 Hz |
| Compliancestandards | IEC 61131, ISO 9001 |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Altitude | Up To 1000 Meters Without Derating |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
|---|---|
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Protectionrating | IP65, IP67, IP68 |
| Harmonic Distortion | < 5% |
| Packaging Details | PIECES |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | CHINA |
| Brand Name | ABB |
| Packaging Details | pieces |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8days |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | ABB |
| Model Number | ACS580-01-145A-4 |