| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, plastik, aluminium |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Skalowalność | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | ABB |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | ABB |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Danfoss |
| Model | CS710-4T18.5GB 18,5KW |
|---|---|
| Marka | Niepokoi |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380 V (kompatybilne z siecią energetyczną 400 V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380 ~ |
| Pozycjonowanie serii | Specjalny falownik o wysokiej wydajności do podnoszenia Znamionowy prąd wyjściowy: 2,1 A |
| Odpowiednia moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) Metoda sterowania: Wysokowydajne sterowanie wektorowe sil |