| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένο τσοκ DC ή εξωτερικό φίλτρο |
|---|---|
| Κατηγορία Προστασίας | IP20 έως IP54 |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 10-50W |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Εξουσία | Βαρύ φορτίο: 1,5 kW / Ελαφρύ φορτίο: 2,2 kW |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 380–480V AC, τριφασικό |
| Συχνότητα εξόδου | 0–400 Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | V/F, SVC, FVC |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Βαρύ φορτίο: 150% για τη δεκαετία του '60. Ελαφρύ φορτίο: 120% για 60s |
| Ονομαστική ισχύς | 90kW (120HP) |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό 380-440V AC (±15%) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz (47-63Hz) |
| Ονομαστικό ρεύμα εξόδου | 180Α |
| Συχνότητα εξόδου | 0,1-400 Hz |
| Ονομαστική ισχύς | 250kW (335HP) |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό 380-440V AC (±15%) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz (47-63Hz) |
| Ονομαστικό ρεύμα εξόδου | 460A |
| Συχνότητα εξόδου | 0,1-400 Hz |
| Ονομαστική τάση εισόδου | AC 3PH 6kV, AC 3PH 10kV |
|---|---|
| Σειρά διακύμανσης τάσης | -10% έως +10% |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz; ±5% |
| Αρμονικές ρεύματος εισόδου | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα IEEE519-2014 και GB/T14549-93 |
| Εύρος τάσης εξόδου | 0~6kV, 0~10kV |
| Εύρος συχνότητας | 0 έως 400 Hz |
|---|---|
| Powerrating | 0,5 kW έως 1000 kW (διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο) |
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγής σχεδιασμός |
| Τάση εξόδου | Ρυθμιζόμενο, μέχρι την τάση εισόδου |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
| Τάση εξόδου | Μεταβλητή, μέχρι τάση εισόδου |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |