| Σημεία εισόδου | 36DI |
|---|---|
| Μέρος Αρ | SU-6 |
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Μοντέλο | Cpm2a-60cdr-α |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Μέρος Αρ | PT5501A |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
| Βάρος | 0,3 κιλά |
| Ροπή εκκίνησης | 150% στα 0,5 Hz |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Ροπή εκκίνησης | 150% στα 0,5 Hz |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Λειτουργία | Ελέγξτε την ταχύτητα και τη ροπή των ηλεκτρικών κινητήρων μεταβάλλοντας τη συχνότητα και την τάση ει |
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένο τσοκ DC ή εξωτερικό φίλτρο |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Ώρα ήπιας έναρξης | 0,1 έως 60 δευτερόλεπτα |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |