| Giriş Noktaları | 36DI |
|---|---|
| Parça Numarası | SU-6 |
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
| Modeli | CPM2A-60CDR-A |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Parça Numarası | PT5501A |
|---|---|
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Toplam Puan | 60 puan. |
| Ağırlık | 0,3 kilo |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de %150 |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200-480 V AC |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de %150 |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200-480 V AC |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Genişletilebilirlik | Genişletme modülleri ile modüler |
|---|---|
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
| İşlev | Motor giriş frekansını ve voltajını değiştirerek elektrik motorlarının hızını ve torkunu kontrol edi |
| Harmonik Azaltma | Dahili DC bobini veya harici filtre |
| Görüntüleme türü | Durum ve parametre ayarları için LCD veya LED ekran |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
|---|---|
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Yumuşak Başlangıç Zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Yazılım Arayüzü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |