| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Hızlanma/Yavaşlama Süresi | 0,1 ila 6000 saniye |
|---|---|
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED ekran |
|---|---|
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Güç Değeri | 0,5 KW'tan 500 KW'a |
| Harmonik Azaltma | Dahili DC bobini veya harici filtreler |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Giriş Gerilimi | 200-480 V AC |
|---|---|
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Hızlanma/Yavaşlama Süresi | 0,1 ila 6000 saniye |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 nominal akım |
| Nominal Güç | 55kW(75HP |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 63Hz(47‑50/60Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 115A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Güç | 4kW (Ağır hizmet G) / 5,5kW (Hafif yük P) |
|---|---|
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Güç | 4kW (Ağır hizmet G) / 5,5kW (Hafif yük P) |
|---|---|
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Nominal Güç | 200kW(268HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 370A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Hızlanma/Yavaşlama Süresi | 0,1 ila 6000 saniye |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |