| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
|---|---|
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED |
| Czas przyspieszania/hamowania | 0,1 do 6000 sekund |
|---|---|
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |
| Typ mocowania | Montaż na ścianie lub na panelu |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD lub LED |
|---|---|
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |
| Moc znamionowa | 0,5 KW do 500 KW |
| Łagodzenie harmonicznych | Wbudowany dławik DC lub filtry zewnętrzne |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
| Napięcie wejściowe | 200-480 V AC |
|---|---|
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |
| Czas przyspieszania/hamowania | 0,1 do 6000 sekund |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Przeciążalność | 150% prądu znamionowego przez 1 minutę |
| Moc znamionowa | 55 kW (75 KM |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy 380-440 V AC (±15%) |
| Częstotliwość wejściowa | 63 Hz (47-50/60 Hz) |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 115A |
| Częstotliwość wyjściowa | 0,1–400 Hz |
| Moc | 4 kW (ciężkie obciążenie G) / 5,5 kW (lekkie obciążenie P) |
|---|---|
| Wejście | Trójfazowe 380–480 V, 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Wyjście | 0–400 Hz, trójfazowe 0–480 V |
| Tryb sterowania | SVC/FVC/V/F |
| Przeciążalność | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Moc | 4 kW (ciężkie obciążenie G) / 5,5 kW (lekkie obciążenie P) |
|---|---|
| Wejście | Trójfazowe 380–480 V, 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Wyjście | 0–400 Hz, trójfazowe 0–480 V |
| Tryb sterowania | SVC/FVC/V/F |
| Przeciążalność | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Moc znamionowa | 200 kW (268 KM) |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy 380-440 V AC (±15%) |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 370A |
| Częstotliwość wyjściowa | 0,1–400 Hz |
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
|---|---|
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED |
| Czas przyspieszania/hamowania | 0,1 do 6000 sekund |
| Przeciążalność | 150% przez 1 minutę |
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |