| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Χρόνος επιτάχυνσης/αποδίωξης | 0,1 έως 6000 δευτερόλεπτα |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Βαθμολογία ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένο τσοκ DC ή εξωτερικά φίλτρα |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Χρόνος επιτάχυνσης/αποδίωξης | 0,1 έως 6000 δευτερόλεπτα |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% ονομαστικό ρεύμα για 1 λεπτό |
| Ονομαστική ισχύς | 55kW (75HP). |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό 380-440V AC (±15%) |
| Συχνότητα εισόδου | 63Hz (47‑50/60Hz) |
| Ονομαστικό ρεύμα εξόδου | 115A |
| Συχνότητα εξόδου | 0,1-400 Hz |
| Εξουσία | 4kW (βαρέως τύπου G) / 5,5 kW (Ελαφρύ φορτίο P) |
|---|---|
| Εισαγωγή | Τριφασικά 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Παραγωγή | 0 - 400Hz, τριφασικό 0 - 480V |
| Λειτουργία ελέγχου | SVC/FVC/V/F |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 1:100 (SVC);1:1000(FVC) |
| Εξουσία | 4kW (βαρέως τύπου G) / 5,5 kW (Ελαφρύ φορτίο P) |
|---|---|
| Εισαγωγή | Τριφασικά 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Παραγωγή | 0 - 400Hz, τριφασικό 0 - 480V |
| Λειτουργία ελέγχου | SVC/FVC/V/F |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 1:100 (SVC);1:1000(FVC) |
| Ονομαστική ισχύς | 200kW (268HP) |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό 380-440V AC (±15%) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz (47-63Hz) |
| Ονομαστικό ρεύμα εξόδου | 370Α |
| Συχνότητα εξόδου | 0,1-400 Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Χρόνος επιτάχυνσης/αποδίωξης | 0,1 έως 6000 δευτερόλεπτα |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |