| Μέγεθος | 90x29x42mm |
|---|---|
| Χρόνος ανοχής | Περίπου 7 ημέρες κανονικά |
| Συνεχής ρεύμα | 3.5 Όπλα |
| Κατηγορία Προστασίας | IP65 |
| Chipset συστήματος | Intel 845GV |
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
|---|---|
| Σταθερός ροπής | 60,01 Nm/άκρα |
| Ταχύτητα | 3000 σ.α.λ |
| Στοκ | Πλούσιος |
| Μέγιστη τάση λειτουργίας | 325V |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
| Μνήμη_Χωρητικότητα | 50 KB |
| Μέρος Αρ | Ζ-8TR1 |
| Εύρος Υγρασίας | 0-95% μη συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 1 λεπτό |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Μάρκα | Rexroth |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Σημεία εισόδου | 100-2 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και αερίου |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20 έως 60 °C |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Κατηγορία μόνωσης | Τάξη Β |
|---|---|
| Υλικό γρανάζι | Ατσάλι |
| Chipset συστήματος | Intel 845GV |
| Εξουσία | 50W-5.0kW |
| Ονομαστική ροπή | 4.0N.m |
| Πληρωμή | TT |
|---|---|
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
| Γωνία περιστροφής | 360° |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
| Τύπος ταχύτητας | Όλα μεταλλικά εργαλεία |
| Πληρωμή | TT |
|---|---|
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
| Γωνία περιστροφής | 360° |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
| Τύπος ταχύτητας | Όλα μεταλλικά εργαλεία |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Εγγύηση | 1-3 χρόνια εγγύηση κατασκευαστή |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |