| Rozmiar | 90x29x42mm |
|---|---|
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Ciągły prąd | 3,5 broni |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Chipset systemowy | Intela 845GV |
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
|---|---|
| Stała momentu obrotowego | 6,01 Nm/ramiona |
| Prędkość | 3000 obr / min |
| Magazyn | Bogaty |
| Maksymalne napięcie robocze | 325 V. |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
|---|---|
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Punkty wyjściowe | 24 punkty. |
| Pojemność_pamięci | 50kB |
| Nr części | Z-8TR1 |
| Zakres wilgotności | 0-95% bez kondensacji |
|---|---|
| Typ mocowania | Montaż na ścianie lub na panelu |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
| Zakres temperatur pracy | -10°C do 50°C |
| Przeciążalność | 150% przez 1 minutę |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000szt |
| Nazwa handlowa | Rexroth |
| Orzecznictwo | Brand new original |
| Punkty wejściowe | 100-2 |
|---|---|
| Aplikacja | Fabryka ropy i gazu |
| Zakres_temperatury roboczej | -20 do 60°C |
| Kolor | Normalna |
| Producent | Siemensa |
| Klasa izolacji | Klasa B |
|---|---|
| Materiał z biegiem | Stal |
| Chipset systemowy | Intela 845GV |
| Moc | 50W-5,0 kW |
| Znamionowy moment obrotowy | 4,0 Nm |
| Zapłata | TT |
|---|---|
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
| Kąt obrotu | 360° |
| Rozmiar | Standard |
| Typ biegu | Cały metalowy sprzęt |
| Zapłata | TT |
|---|---|
| Wyjście | ≤15 mA (5.0) |
| Kąt obrotu | 360° |
| Rozmiar | Standard |
| Typ biegu | Cały metalowy sprzęt |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| Gwarancja | Gwarancja producenta 1-3 lata |
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
| Montowanie | Montaż na szynie DIN/panelu |