| محدوده رطوبت | 0-95٪ غیر متراکم |
|---|---|
| نوع نصب | دیواری یا پانلی |
| روش کنترل | کنترل V/F، کنترل برداری، کنترل برداری بدون سنسور |
| محدوده دمای عملیاتی | -10 تا 50 درجه سانتی گراد |
| ظرفیت اضافه بار | 150% برای 1 دقیقه |
| زمان تحویل | 5-7 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 10000 عدد |
| نام تجاری | Rexroth |
| گواهی | Brand new original |
| نقاط ورودی | 100-2 |
|---|---|
| برنامه | کارخانه نفت و گاز |
| محدوده_ دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| رنگ | عادی |
| تولید کننده | زیمنس |
| کلاس عایق | کلاس B |
|---|---|
| ماده دنده | فولاد |
| چیپست سیستم | اینتل 845GV |
| قدرت | 50W-5.0kW |
| گشتاور نامی | 4.0 نیوتن متر |
| پرداخت | TT |
|---|---|
| خروجی | ≤15mA (5.0) |
| زاویه چرخش | 360 درجه |
| اندازه | استاندارد |
| نوع دنده | دنده تمام فلزی |
| پرداخت | TT |
|---|---|
| خروجی | ≤15mA (5.0) |
| زاویه چرخش | 360 درجه |
| اندازه | استاندارد |
| نوع دنده | دنده تمام فلزی |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
|---|---|
| گارانتی | 1-3 سال گارانتی سازنده |
| نوع نصب | DIN Rail / Mount Panel |
| زمان پاسخ | کمتر از 1 میلی ثانیه |
| نصب | DIN Rail / Mount Panel |
| روش های پرداخت | T/T، پی پال، وسترن یونیون |
|---|---|
| کاربر | دانش آموزان، مهندسان و غیره |
| توان خروجی | 0.18KW-315KW |
| بندر | گوانگژو/هنگ کنگ |
| سیستم کنترل | کنترل سرویس |
| زمان تحویل | 5-7 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 10000 |
| نام تجاری | Rexroth |
| گواهی | Brand new original |
| طول خط | 20 سانتی متر |
|---|---|
| عمق | 105 |
| ولتاژ | 24 ولت DC |
| زاویه گام | 1.8±5٪ درجه/گام |
| کلاس حفاظت | IP20 |