| Boyut | 90x29x42mm |
|---|---|
| Kurşun zamanı | Normalde yaklaşık 7 gün |
| Sürekli akım | 3.5 Silah |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Sistem Yonga Seti | Intel 845GV |
| Çıkış | ≤15mma (5.0) |
|---|---|
| Tork sabiti | 6,01 Nm/Silah |
| Hız | 3000 rpm |
| Stoklamak | Zengin |
| Maksimum çalışma voltajı | 325V |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| Bellek_Kapasite | 50 kB |
| Parça Numarası | Z-8TR1 |
| Minimum Sipariş Miktarı | 0-95% yoğuşmasız |
|---|---|
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -10°C ila 50°C |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 adet |
| Marka adı | Rexroth |
| Sertifika | Brand new original |
| Giriş Noktaları | 100-2 |
|---|---|
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20 ila 60 °C |
| Renk | Normal |
| Üreticisi | Siemens |
| Yalıtım Sınıfı | B sınıfı |
|---|---|
| Dişli malzemesi | Çelik |
| Sistem Yonga Seti | Intel 845GV |
| Güç | 50W-5.0kW |
| Nominal tork | 4.0 Nm |
| Ödeme | TT |
|---|---|
| Çıkış | ≤15mma (5.0) |
| Dönme açısı | 360° |
| Boyut | Standart |
| Dişli tipi | Tüm Metal dişli |
| Ödeme | TT |
|---|---|
| Çıkış | ≤15mma (5.0) |
| Dönme açısı | 360° |
| Boyut | Standart |
| Dişli tipi | Tüm Metal dişli |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| Garanti | 1-3 yıl üretici garantisi |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Montaj | DIN Ray / Panel Montajı |