| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Modeli | S7-1200 |
| Çıkış türleri | Dijital Çıkış, Analog Çıkış |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Yeterlik | Tipik olarak %95 ila %98 |
| kategori | otomasyon sistemleri |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
|---|---|
| Giriş Noktaları | 100-2 |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| güç tüketimi | 5 W |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri |
|---|---|
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
| Çevresel derecelendirme | Muhafazaya bağlı olarak IP20 ila IP65 |
| Boyutlar | Güç derecesine ve üreticiye göre değişir |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Uzaktan İzleme |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Uzaktan İzleme |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Uzaktan İzleme |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |