| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkış |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 24 VAC/DC |
| giriş sayısı | 16 dijital giriş |
| Sertifikalar | CE, UL, RoHS |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Ödeme Yöntemleri | T/T, PAYPAL, WESTERN UNION |
|---|---|
| Kullanıcı | Öğrenciler, Mühendisler vb. |
| Çıkış Gücü | 0.18KW-315KW |
| Liman | Guangzhou/Hong Kong |
| Kontrol sistemi | Servo Kontrolü |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 |
| Marka adı | Rexroth |
| Sertifika | Brand new original |
| Satır uzunluğu | 20cm |
|---|---|
| Derinlik | 105 |
| Gerilim | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Model Numarası | 1,8±5% derece/adım |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
|---|---|
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| SayıOfI/OPuan | 8'den 1024+'ya |
| Üreticisi | Siemens |
|---|---|
| Hafıza | 50 kB |
| Giriş Noktaları | 28 |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Ağırlık | 0,3 kilo |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Güç | Ağır yük: 3,0kW / Hafif yük: 4,0kW |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Çıkış Frekansı | 0–400 Hz |
| Kontrol modu | V/F kontrolü, sensörsüz vektör kontrolü |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Ağır yük: 60 saniye boyunca %150; Hafif yük: 60 saniye için %120 |
| Çıkış voltajı | 24VDC |
|---|---|
| Güvenlik standartları | CE, UL, ROHS uyumlu |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir Lojik Denetleyici (PLC) |
| Kurulum | Panel montajı / din rayı |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |