| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογική Έξοδος |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 24 V AC/DC |
| Αριθμός εισόδων | 16 ψηφιακές είσοδοι |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, RoHS |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Τρόποι Πληρωμής | T/T , PAYPAL , WESTERN UNION |
|---|---|
| Μεταχειριζόμενος | Φοιτητές, Μηχανικοί κ.λπ. |
| Ισχύς εξόδου | 0,18KW-315KW |
| Λιμάνι | Γκουανγκζού/Χονγκ Κονγκ |
| σύστημα ελέγχου | Σερβο -έλεγχος |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 |
| Μάρκα | Rexroth |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Μήκος γραμμής | 20 εκ |
|---|---|
| Βάθος | 105 |
| Δυναμικό | 24V DC |
| Γωνία βήματος | 1,8±5% μοίρα/βήμα |
| Κατηγορία Προστασίας | IP20 |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
|---|---|
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Numberofi/Opoints | Από 8 έως 1024+ |
| Κατασκευαστής | Siemens |
|---|---|
| Μνήμη | 50 KB |
| Σημεία εισόδου | 28 |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Βάρος | 0,3 κιλά |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Εξουσία | Βαρύ φορτίο: 3,0 kW / Ελαφρύ φορτίο: 4,0 kW |
|---|---|
| Τάση εισόδου | Τριφασικό AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Συχνότητα εξόδου | 0–400 Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Ελέγχος V/F, έλεγχος φορέα χωρίς αισθητήρα |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Βαρύ φορτίο: 150% για τη δεκαετία του '60. Ελαφρύ φορτίο: 120% για 60s |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
|---|---|
| Πρότυπα ασφαλείας | CE, UL, ROHS συμβατά |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματιζόμενος λογικός ελεγκτής (PLC) |
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση οθόνης / DIN Rail |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |