| Uitvoertype | Relais, transistor, analoge uitgang |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 24 V AC/DC |
| Aantal ingangen | 16 digitale ingangen |
| Certificeringen | CE, UL, RoHS |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Betaalmethoden | T/T, PAYPAL, WESTERN UNION |
|---|---|
| Gebruiker | Studenten, ingenieurs enz. |
| Uitgangsvermogen | 0,18 kW-315 kW |
| Haven | Kanton/Hongkong |
| controlesysteem | Servo -besturing |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 |
| Merknaam | Rexroth |
| Certificering | Brand new original |
| Lijn lengte | 20 cm |
|---|---|
| Diepte | 105 |
| Spanning | 24 V gelijkstroom |
| Stap hoek | 1,8 ± 5% graad/stap |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
|---|---|
| Uitbreidingsmogelijkheden | Modulaire uitbreiding ondersteund |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Aantalfi/Opunten | Van 8 tot 1024+ |
| Vervaardiging | Siemens |
|---|---|
| Geheugen | 50 kB |
| Invoerpunten | 28 |
| Outputmethode | Relais |
| Gewicht | 0,3 kg |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Stroom | Zware belasting: 3,0 kW / Lichte belasting: 4,0 kW |
|---|---|
| Ingangsspanning | Driefasig AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Uitgangsfrequentie | 0–400 Hz |
| Controlemodus | V/F-controle, sensorloze vectorcontrole |
| Overbelastingscapaciteit | Zware belasting: 150% voor jaren 60; Lichte belasting: 120% voor jaren 60 |
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Veiligheidsnormen | CE, UL, ROHS -compatibel |
| Controletype | Programmeerbare logische controller (PLC) |
| Installatie | Paneelmontage / DIN-rail |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |