| Vochtigheidsbereik | 0-95% niet-condenserend |
|---|---|
| Montagetype | Wandmontage of paneelmontage |
| Controlemethode | V/F controle, Vectorcontrole, de Vectorcontrole van Sensorless |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Overbelastingscapaciteit | 150% gedurende 1 minuut |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 STUKS |
| Merknaam | Rexroth |
| Certificering | Brand new original |
| Invoerpunten | 100-2 |
|---|---|
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20 tot 60 °C |
| Kleur | Normaal |
| Vervaardiging | Siemens |
| Isolatieklasse | Klasse B |
|---|---|
| Versnellingsmateriaal | Staal |
| Systeemchipset | Intel 845GV |
| Stroom | 50W-5.0 kW |
| Nominaal koppel | 4.0N.m |
| Betaling | TT |
|---|---|
| Uitvoer | ≤ 15mA (5.0) |
| Rotatie hoek | 360° |
| Maat | Standaard |
| Versnellingsbak | Alle metalen uitrusting |
| Betaling | TT |
|---|---|
| Uitvoer | ≤ 15mA (5.0) |
| Rotatie hoek | 360° |
| Maat | Standaard |
| Versnellingsbak | Alle metalen uitrusting |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| Garantie | 1-3 jaar fabrieksgarantie |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
| Montage | DIN-rail / paneelmontage |
| Betaalmethoden | T/T, PAYPAL, WESTERN UNION |
|---|---|
| Gebruiker | Studenten, ingenieurs enz. |
| Uitgangsvermogen | 0,18 kW-315 kW |
| Haven | Kanton/Hongkong |
| controlesysteem | Servo -besturing |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 |
| Merknaam | Rexroth |
| Certificering | Brand new original |
| Lijn lengte | 20 cm |
|---|---|
| Diepte | 105 |
| Spanning | 24 V gelijkstroom |
| Stap hoek | 1,8 ± 5% graad/stap |
| Beschermingsklasse | IP20 |