| Humidity Range | 0-95% Non-condensing |
|---|---|
| Mounting Type | Wall-mounted Or Panel-mounted |
| Control Method | V/F Control, Vector Control, Sensorless Vector Control |
| Operating Temperature Range | -10°C To 50°C |
| Overload Capacity | 150% For 1 Minute |
| Delivery Time | 5-7 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000pcs |
| Brand Name | Rexroth |
| Certification | Brand new original |
| Input Points | 100-2 |
|---|---|
| Application | Oil And Gas Factory |
| Operating_Temperature_Range | -20 To 60 °C |
| Color | Normal |
| Manufacturer | Siemens |
| Insulation Class | Class B |
|---|---|
| Gear Material | Steel |
| System Chipset | Intel 845GV |
| Power | 50W-5.0KW |
| Rated Torque | 4.0N.m |
| Payment | TT |
|---|---|
| Output | ≤15mA (5.0) |
| Rotation Angle | 360° |
| Size | Standard |
| Gear Type | All Metal Gear |
| Payment | TT |
|---|---|
| Output | ≤15mA (5.0) |
| Rotation Angle | 360° |
| Size | Standard |
| Gear Type | All Metal Gear |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Warranty | 1-3 Years Manufacturer Warranty |
| Mounting Type | DIN Rail / Panel Mount |
| Responsetime | Less Than 1 Ms |
| Mounting | DIN Rail / Panel Mount |
| Payment Methods | T/T , PAYPAL , Western Union |
|---|---|
| User | Students,Engineers Etc. |
| Output Power | 0.18KW-315KW |
| Port | Guangzhou/Hong Kong |
| Control System | Servo Control |
| Delivery Time | 5-7 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 |
| Brand Name | Rexroth |
| Certification | Brand new original |
| Line Length | 20cm |
|---|---|
| Depth | 105 |
| Voltage | 24V DC |
| Step Angle | 1.8±5% Degree/step |
| Protection Class | IP20 |